boğa erkeği oğlak kadını

Koç Oğlak Uyumu

koç kadını oğlak erkeğitrendhatun.com olarak sizin için Koç Burcu Oğlak Burcu Uyumuna dair bir makale hazırladık umarız faydalı olur.

Koç Burcuyla Oğlak Burcu Uyumu

 

Bu ikilinin bir arada olması için ortak bir amaç ve projeye ihtiyaç vardır. Her iki burç da iddialı ve öncü niteliklere sahiptir ve Oğlaklar başkalarının kendi hakkında ne düşündüğünü mutlaka önemseyecektir. Ancak Koç’lar bu kadar hassas ve başkalarının görüşlerine bağlı olmadığı için, Oğlak Koç için biraz hassas ve fazla eleştirel, katı bir görünüm sergileyebilir.
 
Böyle durumlarda birbirlerine karşı anlayışlı olmayı becerebilirlerse önemli bir sorun yaşamazlar. Diğer taraftan Oğlak oldukça tutumludur ve ailesine düşkündür. Koç burcu insanının ne kadar savurgan olduğunu göz önünde bulundurursak, Oğlak’ın bu burç için yaratılmış bir can simidi olduğunu düşünmeden edemeyiz. Her iki taraf da seksüel açıdan hareketlidir. Birbirlerini mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar. Aynı yönde hareket etmeyi becerirler ve birbirlerine olan saygılarını yitirmezlerse bir ömür boyu mutlu olabilirler.
 
Bu ikili aşk ve arkadaşlıktan çok  iş hayatında işbirliği yapsalar çok daha mutlu olabilirler. Aşk hayatında ve arkadaşlıkta her iki taraf da birbirlerini yaralayabilirler. Koç’lar Oğlak’ın aşırı hırsının ve taktiklerinin kurbanı olabilirler. Oğlak’lar ise Koç’ları biraz fazla gürültücü ve aceleci görerek, kendilerini huzursuz hissedebilirler. Ancak iş hayatında Oğlak’ların organizasyon yeteneği ve Koç’lar enerjisinin bir araya gelmesi son derece başarılı sonuçlar getirecektir.
 
Koç ve Oğlak arasında biraz zor bir ilişki yaşanabilir. Çünkü Oğlak burcu zor ve iddialı bir tiptir. Kişilik özellikleri kesin çizgilerle belirlenmiştir. Kolay kolay da kişiliğinden taviz vermez. Çalışkan, azimli ve zekidir. Aklına koyduğu bir işi bitirmeden içi rahat etmez. Hareketlidir ve sevdiği kişiye sonuna kadar bağlanır. Oğlak burcunun bu özellikleri Koç’u etkiler, fakat Koç burcunun aşırıya kaçan hareketleri Oğlak’ı çileden çıkarabilir. 
Bu makalemizle ilgili olarak koç kova uyumu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir