Koç Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği İlişkisi

koç kadını yengeç erkeğiKoç Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği İlişkisi

trendhatun.com olarak sizin için Koç Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği ilişkisine  dair bir makale hazırladık umarız faydalı olur.

 

Koç Kadını Yengeç Erkeği İlişkisi

 
Dışarıdan belli olmaz ama Yengeç Erkeği, son derece huysuz ve neredeyse dengesizdir. Hayatı ve yaşadığı olaylar hiçbir zaman doğrusal değildir. Tepe ve çukurlarla, yani sürekli bir yükselme ve alçalmayla ifade edilebilir. Bir Yengeci, kendi yaşamının bir vazifesi gibi olan sığınağının dışında cezbetmek hiç de kolay değildir. İçinden neler geçtiğini anlamanız yıllar sürebilir. Üzeriniz de bıraktığı etki aldatıcıdır. Hatta bilinçli bir aldatmadan bile söz edilebilir. O, duygularının yaralanmasından, panik derecesinde korku duyar.

 

Koç Burcu Yengeç Burcu Uyumu

 
Dışarıdan hiç çekingenliği olmayan ve kendine güvenen biri olarak görünse de aslında derinden yaralanabilen ve kendine güvensiz bir in sandır. Onun kendisini bulmasına yardım etmek için çok güçlü olmalısınız. Yengeç Erkeğiyle geçinmek gerçekte hiç kolay olmamasına rağmen, Koç Kadını yapısından dolayı bunu başarma şansına sahiptir. Koç Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği ilişkisi sadakate dayalı bir uyum içinde olacaktır. Sizin güvenliğinizi sağlayacak ve hiçbir şeyinizi ek sik bırakmayacaktır.
 
Dünya ona kötü davrandığında, aksiliklerden başkalarını sorumlu tutma eğilimindedir ve yaslanacağı güçlü bir omuz arar. Koç Kadını Yengeç Erkeği uyumu için, sığınağı Yengeç Erkeğine sağlarsanız, size sonsuz minnet duyar. Özgüveninin artmasına yardımcı olursanız, istediklerinizi yerine getirebilmek için en iyi yolları seçer. 
 

Koç Yengeç İlişkisi

 
Ama dikkatli hareket edin ki arkasından çevirdiğiniz dolabı kolayca sezmesin. Aksi takdirde aranızdaki bütün uyum geçmişte kalır. Seksüel olarak ikisi arasında pek az problem vardır. 
 
Yengeç erkeği duygusal bir âşıktır ve sonradan kendisinin de sizinle severek paylaşacağı erotik tercihlerinizin neler olduğunu kolaylıkla bulup çıkarır.
Ne yazık ki annesinden çok zor ayrılabileceği de doğrudur, ama siz annesiyle tartışmaktan sakının.
Bu makalemizle ilgili olarak koç burcu kadını aslan burcu erkeği yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir