Koç Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği İlişkisi

koç kadını akrep erkeğiKoç Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği İlişkisi

trendhatun.com olarak sizin için Koç Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği ilişkisine  dair bir makale hazırladık umarız faydalı olur.

Koç Kadını Akrep Erkeği İlişkisi

Koç Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği ilişkisi hiçbir zaman sıkıcı olmaz. Çünkü iki aktif kişilik bir araya gelmiştir. Koç Kadını Akrep Erkeği ilişkisi iyi bir yıldızın etkisi altındadır, bu nedenle iyi anlaşırlar ve birbirlerine uyum sağlarlar. Akrep Erkeği kadar cinsel fantazileri olan çok az insan vardır. Çünkü o, seksi, hislerini sevdiği kadına aktarabileceği en iyi yol olarak görür. Aşk ilanı beklemekten vazgeçmeniz gerekecektir, çünkü o kelimelerin adamı değildir. Kıskançlığı karşısında her dakika dikkatli olmalısınız. Henüz yeni tanıştığınız başka erkek size kur yapıyorsa, vay haline!

Koç Burcu Akrep Burcu Uyumu

Koç ve Akrebin uyumu oldukça keyifli ve hareketli bir ilişki çıkarır ortaya.
Bazı ilgi alanlarınızı ve eğilimlerinizi, mesela sanata karşı olan ilginizi yalnız başınıza yaşamak zorunda kalacaksınız. Çünkü o, bunları boşa vakit kaybı ve aslında kadın işi olarak görür. Doğanın bir tökezlemesi sonucu kadınların eşit haklara sahip olduğunu düşünür, ona göre kadın ev işleri ve çocuklarla uğraşmalıdır. Erkekler tarafından yönetilen bir toplumu tercih eder. Eşitlik, ona yabancı bir kelimedir. Arkadaşlarıyla geçirdiği neşeli bir akşamdan sonra sabah saatlerinde eve dönüp, sizi halâ yatmamış, onu bekler bulursa size cehennemi yaşatır.

Koç Akrep İlişkisi

Akrep Erkeği iş hayatında kolay kandırılamaz, onu başarıya ulaştıracak mükemmel nitelikleri vardır. Mesleki hırsına rağmen, özel yaşamını ve işini birbirinden ayırabilir. Kendi güzel evini sever, ama onu uzun süre yürekli baba rolünü oynaması için sıkıştırmamalısınız. Akrep Erkeği dürüsttür. Bazen yaralayıcı olsa da fikrini süslemeden ve doğrudan söyler. Aslın da gerçekte diğer insanları yaralamak istemez. İnatçı ve dikkafalıdır. Günlerce kafası karışık dolaşır ve problemleriyle yalnız bırakılmayı ister.
Çocuklarınız için iyi bir babadır, tabii eğer çocuklar küçükse. Büyüdüklerinde ise kıskançlığı yine ortaya çıkar.
Bu makalemizle ilgili olarak koç burcu kadını balık burcu erkeği ilişkisi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir