boğa erkeği kova kadını

Boğa Kova Uyumu

boğa erkeği kova kadınıtrendhatun.com olarak sizin için Boğa Burcu Kova Burcu Uyumuna dair bir makale hazırladık umarız faydalı olur.

Boğa Burcuyla Kova Burcu Uyumu

Bu iki burcun anlaşması bir hayli zordur ve her iki taraf da fedakarlık göstermek, birbirlerini tolere etmek zorundadırlar. Zira her iki burç da sabit niteliğe sahiptir. Her ikisi de dediğim dedik ve büyük inatçılık gösterebilecek durumdadır. Boğa açısından Kova fazla ilerici ve aşırı liberal bir görünümde olabilir. Bu yüzden Kova Boğa için huzursuz edici ve kişilik çatışmasına yönelebileceği bir burçtur. Kova açısından da Boğa fazla ağırkanlı, çoğu zaman sıkıcı olabilen, fazla gelenekçi bir burçtur. 

Kova neşeli ve hareketlidir. Bir orada bir burada gönül eğlendiren biri gibi görünse de gerçekten sevdiği taktirde eğlenceli bir aşık olacaktır. Boğa daha duygusal ve romantiktir. Her ne kadar Kova dışa dönük kişiliğiyle Boğa’yı etkilese de uzun vadede onu çok da fazla mutlu edemez. Bu tipler seksüel yönden de çok uyumlu değildir. Boğa ve Kova arasında aşk ve sevgi yoğun bir şekilde yaşanıyorsa, ilişkileri evliliğe dönüşebilir. Fakat mutlaka biraz birbirlerinin istedikleri gibi olmak için çaba göstermeleri gerekir.

Bu ikiliyi aşk ve arkadaşlıkta bir araya getirmek pek kolay olmayacaktır. Ancak iş hayatında, eğer kişilik çatışmasına girmezlerse, elle tutulur sonuçlar ve başarılar elde edebilirler. Aşk hayatında Boğa daha kıskanç , Kova ise özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olduğu için, daha ilk dakikada çok fazla bir şeyler paylaşmadıklarını görebilirler. Doğal olarak evlilik hayatında da büyük fedakarlıklar söz konusu olabilir.

Boğa ve Kova arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Boğa gerçekçi, sevecen, sadık ve dürüsttür. Kova ise değişkendir. Onun hayatına ayak uydurmak çok zordur. Çünkü her konuda sürekli değişkenlik gösterir. Sadakat konusunda da sorunları vardır. Tek bir kişiye bağlanmakta zorluk çeker. Her iki karakterin de hayata bakışı ve hayatı yorumlama şekli farklıdır. 

 

Bu makalemizle ilgili olarak boğa balık uyumu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir