Boğa Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği İlişkisi

boğa kadını yengeç erkeğiBoğa Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği İlişkisi

trendhatun.com olarak sizin için Boğa Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği ilişkisine  dair bir makale hazırladık umarız faydalı olur.

Boğa Kadını Yengeç Erkeği İlişkisi

Yengeç Erkeği güvenini bütünüyle kazanmayı başardığınız zaman sizi kabul edecektir. Çünkü o, kabuğundan zor çıkarılan utangaç ve çekingen bir insandır. Alacağınız sonuç, zaman harcamaya ve sabretmeye değer. Birçok ortak yönünüz var; düzenli, güvenilir, iki ayağıyla da gerçeklerin üstüne basan ve pratik, gerçekçi bir anlayış.

Boğa Burcu Yengeç Burcu Uyumu

Yengeç Erkeği eski centilmenlerdendir, sizi iltifata boğacak; okşayacak ve tarafınızdan istenip sevilmek için her şeyi yapacaktır. Gerçi bir aşık olarak utangaçtır, çok fazla tutkulu değildir, ama sabırlıdır. En sonunda cinsel doyuma ulaşırsınız. O başka biriyle olmanın ne demek olduğunu bile bilmez. Yaşamınızın büyük bölümü onunla evinizde geçecektir. Çünkü evde oturmaktan hoşlanır ve evi. yalnızken de düzenli tutar. Eğer onu şefkatli davranışlarla şımartırsanız, bir kaç gün hiç düşünmeden evde yalnız bırakabilirsiniz. Ev işlerine girişmekle kendisinden bir şey kaybedeceğini düşünmez. 

Boğa Yengeç İlişkisi

Evlendikten sonra da işinize devam etmek istiyorsanız, bunu anlayışla karşılayacak ve ev işlerine yardım edecektir. Çocuklarla da iyi anlaşacak ve onlara sevgi dolu ve anlayışlı bir baba olacaktır.
Bu makalemizle ilgili olarak boğa burcu kadını aslan burcu erkeği ilişkisi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir