Boğa Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği İlişkisi

boğa kadını yay erkeğiBoğa Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği İlişkisi

trendhatun.com olarak sizin için Boğa Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği ilişkisine  dair bir makale hazırladık umarız faydalı olur.

Boğa Kadını Yay Erkeği İlişkisi

Bir Yay Erkeğiyle uyumlu bir beraberlik için kendinizi hazır hissettiğinizde kişiliğinizden daha çok ödün vermeniz gerekir. İnsan, bu çingene ruhlu neşeli adamın, bir gün büyüyüp kişiliğinin nasıl otura cağını merak eder. Bir sürü insanla birlikte içki alemi yapıp sabah karanlığında keyifli bir halde eve gelmek onu çok eğlendirir. Onu azarlarsanız da kendisini merak etmenizi ve kızmanızı hiçbir şekilde anlamaz. 

 Boğa Burcu Yay Burcu Uyumu

Sinirlendirmeyi sever ve sakarlık yapabileceği tehlikeli işler arar. Yay ile heyecanlı bir yaşam sizi beklemektedir. Ama bu size göre değildir. Yine de teselli ve yardıma ihtiyacınız olduğunda bütün bir geceyi sizi dinleyerek geçirebilir. Sizi değiştirmekten bir süre sonra vazgeçecektir. Endişe ve korkularınız varsa, Yayın yanında doğru adrestesiniz demektir. Bazen onun şefkatli bir aşık olmasını dileyeceksiniz. Büyük bir olasılıkla bu şartlar altında onun derin duygulara ve gerçek aşka meyilli olup olmadığını değerlendireceksiniz.

Boğa Yay İlişkisi

Parayı dikkatli harcayamaz. Bunun için harcamaları ele almanız, en azından mutfak parası ve kendinize özel parayı, örneğin o içmeye gitmeden almaya çalışmanız gerekecektir. Çocukları sever ve onlarla iyi anlaşır ve bu bile onu sevmeye yetebilir. Uyumlu bir aile hayatı, durulmasını sağlayabilir.

Bu makalemizle ilgili olarak boğa burcu kadını oğlak burcu erkeği ilişkisi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir