Boğa Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği İlişkisi

boğa kadını ikizler erkeğiBoğa Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği İlişkisi

trendhatun.com olarak sizin için Boğa Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği ilişkisine  dair bir makale hazırladık umarız faydalı olur.

Boğa Kadını İkizler Erkeği İlişkisi

 
İkizler Erkeği, etrafındakilerin özellikle de kadınların gözlerini cazibesiyle öyle bir kamaştırır ki Boğa Kadını olarak, ona çok zor karşı durabilirsiniz. Kaygısızlığı ve ilgisizliği, sizin gibi gerçekçi bir insanı çok sinirlendirebilir. Örneğin siz  başladığınız  bir şeyi sona erdirmek isterken, o eline geçen imkanları hiç bir zaman değerlendirmez. Çünkü her şeyden sıkılır. 
 

Boğa Burcu İkizler Burcu Uyumu

 
Genellikle İkizlerin yanında neyle karşı karşıya olduğunuzu kestirmek çok zordur. Bir yandan onunla yaşamak şüphesiz çok heyecanlı olabilir, ama eğer uzun süreli bir beraberlik istiyorsanız, çok fedakarlık yapmanız gerekir. Bunun için İkizler erkeğiyle birlikte olmak isteyip istemediğinizi önceden iyice tartın. İlginçtir, “İkizler” sembolü bile, onun tek bir insanla yapamayacağını gösterir. 
 

Boğa İkizler İlişkisi

 
Duygularınızı sakin bir şekilde tartın. O, bir eşe kesin bir şekilde bağlanamaz ve gerçekte asla olgunlaşmaz. Ayrıca sadakatten pek anlamaz, bunun çevresindekiler için de paraya bağlı olduğunu düşünür.
Bu makalemizle ilgili olarak boğa burcu kadını yengeç burcu erkeği ilişkisi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir