Boğa Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını İlişkisi

boğa erkeği aslan kadınıBoğa Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını İlişkisi

trendhatun.com olarak sizin için Boğa Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını ilişkisine  dair bir makale hazırladık umarız faydalı olur.

Boğa Erkeği Aslan Kadını İlişkisi

Bu son derece ilginç bir birlikteliktir ve her iki taraf da bazı fedakarlıklarda bulunmak durumundadır. Boğa’lar fazla riskten ve aşırı dışadönük uğraşlardan uzak kalmak isteyebilirler. Halbuki Aslan’lar güçlü yaşamsal enerjileri ve kendilerini ortaya koymak arzuları yüzünden, Boğa’lara göre biraz köşeli bir kişilik olarak gözükeceklerdir

Aslan kadını da hemcinsleri gibi her erkeği delirme ve yıkılmanın kıyısına sürükleyebilir. Bunun nedeni sırf çok seçici olan zevki değil, daha çok bir erkeğe mutluluk verebilecek gibi gözükmemesidir. Nerede ne yapacağını tahmin edemezsiniz, sizi sıkıntılı durumlara sokmaktan hoşlandığını bile düşünebilirsiniz.

Boğa Burcu Aslan Burcu Uyumu

Bir Boğa ile Aslan arasında uyumlu ve uzun bir beraberlik olması için aralarında çok büyük bir aşk olması gerekir. Aslan kadını birisine gerçekten ilgi duyarsa, onu tutkularıyla mutlu edeceği yatak odasına götürür.

Boğa Aslan İlişkisi

Birçok Aslan kadınının kariyer tutkunu olduklarını ve erkeklerin çoğuna bunu kabul etmenin kolay gelmediğini de düşünün. Ona geleceği paylaşacağınızı kabul ettirirseniz aşkından ve sempatisinden emin olabilirsiniz. Kendini düzeltmeyi istemez ve onu zaptetmek için yapılan her deneme başarısızlıkla sonuçlanır.

Bu makalemizle ilgili olarak boğa burcu erkeği başak burcu kadını ilişkisi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir