ikizler aslan

Boğa Aslan Uyumu

boğa erkeği aslan kadınıtrendhatun.com olarak sizin için Boğa Burcu Aslan Burcu Uyumuna dair bir makale hazırladık umarız faydalı olur.

Boğa Burcuyla Aslan Burcu Uyumu

Bu son derece ilginç bir birlikteliktir ve her iki taraf da bazı fedakarlıklarda bulunmak durumundadır. Boğa’lar fazla riskten ve aşırı dışadönük uğraşlardan uzak kalmak isteyebilirler. Halbuki Aslan’lar güçlü yaşamsal enerjileri ve kendilerini ortaya koymak arzuları yüzünden, Boğa’lara göre biraz köşeli bir kişilik olarak gözükeceklerdir. Açıkçası bu ikili kişilik çatışmalarına girmedikleri ve inatlaşmadıkları sürece iyi bir beraberlik geliştirebilir.

Boğa ve Aslan arasında uyumlu bir ilişki olacaktır. Çünkü bu iki tip birbirlerini çok iyi anlarlar. Aslan korumacı, sevecen, duygusal ve hareketli yapısıyla Boğa burcunu etkisi altına alır. Boğa ise zarif, sevimli ve ılımlı tavırlarıyla Aslan burcuna hitap eder. Adeta birbirleri için yaratılmışlardır. Aslan huzuru ve huzurlu ortamlarda bulunmayı sever. Dolayısıyla Boğa, Aslan burcunu bu konuda mutlu eder. Aslan burcu da çalışkandır ve para kazanmayı iyi bilir. Rahatlık sağlar. Aslan gururludur ve pohpohlanmaya meraklıdır. Boğa burcunun Aslan’ın bu yönüne de hitap etmesi gerekmektedir.

Her iki taraf da sağlamcıdır ve alışkanlıklarına bağlıdır. Ortak bir amaç buldukları anda, uzun vadeli bir ilişki isteyecekler ve ani değişikliklerden hoşlanmayacaklardır. Aşk hayatında güçlü bir çekim söz konusu olabilir ancak bu beraberliği daha heyecanlı kılmak için daha fazla çaba sarfetme gereği de olabilir. Genel olarak bu beraberlikte taraflar ortak zevkler eşliğinde, birbirlerine dürüst davranabilirler. Eğer Boğa’ların kıskançlığı aşırı noktalara ulaşırsa problemler başlayacaktır.

Her iki taraf da seksüel yönden oldukça arzuludur, fakat zaman zaman Aslan burcunun bencilliği ön plana çıkabilir. Eğer bu iki tip arasında yoğun bir aşk ve duygusallık varsa aralarındaki denge bozulmayacak ve ilişki uyum içinde bir ömür boyu devam edecektir.

 

Bu makalemizle ilgili olarak boğa başak uyumu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir