başak ikizler uyumu

Başak İkizler Uyumu

başak ikizler uyumutrendhatun.com olarak sizin için Başak Burcu İkizler Burcu Uyumuna dair bir makale hazırladık umarız faydalı olur.

Başak Burcuyla İkizler Burcu Uyumu

Bu son derece hareketli ve zihinsel açıdan gerginlik getirebilecek bir beraberlik olabilir. Her iki burç da Merkür yönetimindedir ve ortak yönleri merak, iletişim ve zihinsel konulardır. Ancak iki burcun da yaklaşımında önemli farklılıklar söz konusudur. İkizler konuşarak, enerjisini dağıtarak ve sürekli paylaşım içindedir. Başak ise konuşmak yerine doğrudan uygulamak, dağıtmak yerine toparlamak ve düzene sokmakla ilgilidir. Bu beraberlikteki en önemli ortak nokta her ikinizin de duygulara kapılmadan karar alabilme kapasitesidir.

Başak Burcu İkizler Burcu arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Başak toprak grubuna ait bir burçtur. İkizler ise hava grubuna aittir. Buna rağmen bu iki tip arasında bir anlaşma söz konusudur. Başak akıllı, sevecen, iyi niyetli, güvenilir ve detaycıdır. Bir kez sevdiği zaman güvenilir ve sadık bir aşık olacaktır. Munis bir mizacı vardır. Kendini ifade ederken direkt bir dil kullanır. Hoşuna gitmeyen konularda çekinmeden eleştiri yapar ve kırıcı olabilir. Bu onun kötü niyetinden değil içten olmasından kaynaklanmaktadır. İkizler ise zeki, konuşkan, girişken, hareketli ve neşelidir. Espritüel davranışlarıyla Başak burcunu fazlasıyla etkiler.

Başak ve İkizler ortak bir merak çerçevesinde birbirlerini son derece meşgul edebilirler. Ancak duygusal bağlar kurmak çok kolay olmayacaktır. Eğer iki tarafın haritalarında duygusal alışverişi güçlendirecek diğer faktörler mevcutsa, ancak o zaman bu beraberlik daha sağlam bir zemin üzerine oturabilir. Açıkçası ikinizde ayrı dünyalarda yaşamaktasınız. Bu ilişkide çok hareket ve dinamizm var ancak bir yere oturmak, kök salmak hiç de kolay olmayabilir.

Her iki tip de hayatı doya doya yaşamaktan keyif alır. Başak ince ruhlu ve duygusaldır. Sadakat ve güven onun için vazgeçilmezdir. İkizler uçarı ve özgürlüğüne düşkün gibi görünse de sevdiği zaman çok iyi bir aşık olacaktır. Aynı zamanda sahiplenici ve kıskançtır. Fakat duygularını saklamayı iyi bilir. Başak ve İkizler birbirlerinin arzu ve isteklerine anlayış gösterdikleri taktirde ortak bir mutluluk yakalayabilirler. Seksüel açıdan her iki taraf da arzulu ve isteklidir. Uzun vadede çok faal ve uyumlu bir ilişki yakalayacaklardır.

 

Bu makalemizle ilgili olarak başak yengeç uyumu yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir